1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Вища ліга. Другий етап. 17 тур. "Говерла" - "Ніко-Баскет" - 91:66 та 97:94 (ЗВІТ + ВІДЕО)

Івано-Франківська "Говерла" захопила лідерство в Вищій лізі, двічі перемігши вдома миколаївський "НІКО-БАСКЕТ"...

Група лідерів у першій підгрупі дивізіону настільки щільно розташувалася, що вже перемога в першому поєдинку підняла івано-франківців з п’ятого місця на перше. У матчі 13 квітня господарі впевнено здобули залікові очки, вигравши всі чверті. У переможців потужно зіграли Роман Гуменюк ( 13 очок, 13 підбирань), Кирило Подковиров (11 очок, 10 передач), Сергій Юрченко (8 очок, 12 підбирань).

Впевнена перемога дещо розхолодила прикарпатців. У другому матчі гості дали серйозний бій претенденту на підвищення в класі. Першу чверть миколаївці виграли в 14 очок. До перерви вони все ще утримували 7 очок переваги. А до заключної чверті збільшили її до 10-ти.

Драматична розв’язка наступила на останній секунді. До кінця заключної чверті господарі до мінімуму скоротили відставання. За 43 секунди до кінця за рахунку 91:94 Юрченко у господарів реалізував лише перший штрафний з двох.

Та після другого прикарпатці виграли підбирання й після кількох спроб Шостуха таки закинув два м’яч, який зрівняв рахунок за 25 секунд до кінця. А в останній атаці поєдинку Подковиров разом з сиреною реалізував переможний триочковий.

Відтак у запеклій боротьбі Говерла закріпилася на першому місці. Успіх івано-франківців прогнозовано відкинув за межу фінальної четвірки Золотой Вєк з Кропивницького.

13 квітня. «Говерла» - «Ніко-Баскет» 91:66 (26:21, 21:12, 21:15, 23:18)

Г: Серпілін (14), Гуменюк (13 + 13 підбирань + 8 блок-шотів), Подковиров (11 + 10 передач), Шостуха (11), Коровяков (9 + 5 підбирань + 5 передач), Калашніков (8 + 7 передач + 4 перехоплення), Кошовець (8), Юрченко (8 + 12 підборів).
НБ: Хохоник (12 + 5 передач), Ожегов (12), Вершинін (10), Заплотинський (8 + 5 підбирань), Горобченко (7 + 7 передач).