1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Вища ліга: "Хімік-2" - "Говерла" - 79:86 ОТ/66:93. Дві важливі перемоги в Южному

В рамках 3-го туру вищолігової першості «Говерла» здобули дві важливі виїзні перемоги на «Хіміком-2»...

Вже після першої чверті перевага господарів паркету сягала 15 очок, а в другій 10-хвилинці молоді «хіміки» довела розрив до 20-очкової позначки (40:20). Проте ближче до великої перерви «Говерла» організувала чудовий ривок 15:2, завдяки чому повернулася в гру.

Більше того, після відпочинку «ведмеді» одразу з спромоглися вирватися вперед завдяки результативним діям Станіслава Серпіліна (46:45). Але зусиллям Рахімшаікова (8 очок) та Клевзуника (5), южненці знову виявилися попереду - 59:54.

Не дала відповіді на запитання про переможця і четверта чверть. Про напруженість протистояння дуже красномовоно говорять цифри: 21 раз за матч змінився лідер та ще 7 раз рахунок був рівним. Саме за рівного рахунку 74:74 завершився основний час протистояння. А в овертаймі більш досвідчені «говерляни», так би мовити на класі, переграли своїх візаві - 12:5.

У підсумку – вольова перемога підопічних Павла Піскарьова – 86:79. У неділю, 12 листопада, команди зіграють повторний поєдинок, який розпочнеться о 12:00.

Вища ліга України. Група 2. 3 тур. Матч №1.

«ХІМІК-2" - "ГОВЕРЛА" - 79:86 ОТ (30:15, 12:20, 17:19, 15:20, 5:12)
11 листопада, м.Южне. СК «Олімп». Судді: Хоменко, Коростильов, Коломієць. Комісар: Іванова.
«Х2»: Рахімшаиков (32 + 10 підбирань + 4 перехвати), Войналович (17 + 10 підбирань), Клевзуник (18 + 8 підбирань), Козак (7).
«Гов»: Коровяков (19 + 5 передач), Серпілін (18 + 3 перехвати), Орленко (13 + 5 підбирань), Калашников (10), Старцев (10 + 5 підбирань), Кошовець (6 + 6 підбирань), Лохманчук (6 + 10 підбирань), Белла (4).

У повторній зустрічі 4 “Хімік-2” не зумів взяти реванш у “Говерли” за поразку днем раніше. «Ведмеді» знову були більш успішнішні в організації атак, роздавши 31 (!) результативну передачу за гру (у южненців – 13 асистів) і знову показала більш високий відсоток реалізації з гри (48 проти 37 у “Хіміка-2”).

Відтак, четверта поспіль перемога «Говерли» і впевнене перше місце у групі “А” Вищої ліги України. Наступні матчі івано-франківські баскетболісти проведуть на початку грудня. На рідному паркеті підопічні Пасла Піскарьова прийматимуть дніпровський «ДОС ДЮСШ ДОР» (02-03.12) та БК «Рівне» (09-10.12).

Вища ліга України. Група 2. 3 тур. Матч №2.

«ХІМІК-2" - "ГОВЕРЛА" - 66:93 (10:20, 16:25 23:16, 17:32)
«Х2»: Войналович (19 + 5 блок-шотів), Скіра (10), Рахімшаіков (8 + 6 підбирань), Івашов (8), Клевзуник (8).
«Гов»: Коровяков (20 + 11 підбирань + 5 передач), Лохманчук (17 + 11 підбирань + 3 перехвати), Орленко (11 + 7 підбирань + 6 блок-шотів), Белла (11), Калашников (11 очок + 7 передач), Старцев (11 + 6 передач), Серпилін (10 + 5 передач), Лонюк, Аврахов.