1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Вища ліга: результати 8-9 квітня (+ таблиця)

Команди Вищої ліги зіграли 8-9 квітня матчі другого етапу. "Говерла" вступить в бій цього 13-14 квітня...

І знову в дивізіоні відбулася зміна лідера, що вкотре підтверджує неймовірне загострення боротьби на фініші сезону. Відтепер перша сходинка в групі, яка виборює 1-8 місця, за Львівською Політехнікою. На своєму майданчику львів’яни впевнено двічі обіграли маріупольців. У першому поєдинку господарі вже до перерви мали вагомі 19 очок переваги. У другому матчі гості у третій чверті відіграли 4 очки з 15-очкового відставання. Та на заключний ривок сил не вистачило.

Допомогли львів’янам захопити лідерство южненці, які двічі перемогли вдома чинного на той час першого номера з Кривого Рогу. У першому поєдинку Хімік-2 дотиснув КДПУ в третій чверті. Хоча за статистикою гості краще забивали з гри, та перевершили господарів за підбираннями. У другому поєдинку боротьба йшла до останнього. Гості знову краще забивали з гри, ефективніше грали під своїм щитом, але так і не справилися з Артемом Ковальовим, 22 очка якого допомогли господарям вирвати перемогу. Хімік-2 продовжив переможну домашню серію до 15-ти поєдинків.

Як і очікувалося, непростим склався виїзд у Рівне для Золотого Вєка. Забезпечивши 8 очок переваги після стартової чверті в першому поєдинку гості після другої пішли на перерву з відставанням у два очки. У третій 10-хвилинці команда з Кропивницького відіграла ті ж 10 очок, а в напруженій заключній чверті зберегла перевагу. Другий поєдинок туру проходив за сценарієм господарів. Виграючи по кілька очок у кожній чверті вони впевнено довели зустріч до перемоги. У переможців потужно зіграв Олександр Захожий – 32 очка, 12 підбирань. Цей розмін дозволив Золотому Вєку втриматися бодай на кілька днів на четвертому місці. Уже в наступних поєдинках проти НІКО-БАСКЕТа івано-франківська Говерла може відтіснити копивничан на п’яту сходинку.